Personal

Här hittar du all vår personal som jobbar för Style Education i Stockholm. Har du frågor eller vill du kontakta någon specifik, använd e-postadresserna. Vid frågor om utbildningar, använd vårt kontaktformulär på hemsidan, eller skicka ett mejl till contact@styleeducation.se.

katarina

Katarina Östgård

Rektor
E-post: katarina@styleeducation.se
Telefon: 072-398 55 18

leyla

Leyla Nuay

Verksamhetschef, biträdande rektor
E-post: leyla@styleeducation.se

bildkommer

Argan Melkemichel

Inköpare, Herrfrisör
E-post: argan@styleeducation.se
Telefon: 073- 967 06 88

silvana

Silvana Andersson

Frisörlärare, arbestslagsledare
E-post: silvana@styleeducation.se

nadarund

Nada Nader

Frisörlärare
E-post: nada@styleeducation.se

caronlinerund

Caroline Zwedberg

Frisörlörare
E-post: caroline@styleeducation.se

jenny

Jenny Uhlin

Stylistlärare - inriktning hår & makeup
E-post: jenny@styleeducation.se

sevan

Sevan Muratyan

Frisörlärare
E-post: sevan@styleeducation.se

Marianne

Marianne Gråsten

Studie och Yrkesvägledare och administratör
E-post: marianne@styleeducation.se
Telefon: 072-398 53 36

fayarund

Fadya Melkemichel

Ekonomichef, Marknadsförare
E-post: fadya@styleeducation.se

teodorarund

Teodora Garo

Lokalvårdare/vaktmästeri

bildkommer

Semir Nuay

Inköpare
E-post: semir@styleeducation.se